admin Listopad 24, 2018

Nasze medyczne centrum CMP niezmiernie śpiesznie zyskało dużą renomę w gronie klientów. Gwarantuje ono wszystkim pacjentom najwyższy komfort a ponadto swobodę. Każdy pacjent może indywidualnie wybrać stosowną formę korzystania z medycznej pomocy. Jest to niewątpliwie ogromnym plusem tejże propozycji. Co mamy do wyboru?

Płatność jednorazowa

Na stronie www naszego centrum medycznego znajduje się szczegółowy cennik usług. Możemy korzystać z możliwości płatności jednorazowej. Polega ona na opłaceniu świadczonej usługi od razu po wizycie lekarskiej. To bardzo dobra alternatywa dla osób, które pragną zminimalizować formalności. Będziemy mogli korzystać z usług medycznych CMP wtedy, gdy mamy tylko taką potrzebę. Nie jesteśmy związani żadną umową.

Płatność abonamentowa

Centrum medyczne CMP oferuje wam również system abonamentowy. Na czym system ten polega? Każdy pacjent centrum medycznego może wybrać odpowiedni pakiet dla siebie, swoich najbliższych, a także swojej kadry. Oferta naszego centrum jest na tyle rozbudowana, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Bardzo dużym wyróżnikiem jest minimalizacja cen. Oprócz tego można liczyć na znakomite dopasowanie propozycji do prawdziwych potrzeb. W przypadku, jakiegokolwiek problemu można korzystać z pomocy wykwalifikowanego profesjonalisty. W specjalistyczny sposób pomoże on nam wybrać najlepszy pakiet medyczny.

Podstawowa opieka zdrowotna (Narodowy Fundusz Zdrowia)

W naszym centrum medycznym CMP mamy możliwość zapisać się na wizytę do doktora rodzinnego zupełnie bezpłatnie (w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia). Mając zdrowotne ubezpieczenie przysługuje nam darmowa opieka zdrowotna. Znaczy to, że nie musimy ponosić żadnych dodatkowych kosztów na przykład w przypadku przeprowadzania wszelkich badań laboratoryjnych.

Czytaj dalej: przychodnia żoliborz

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*